Поради та дайджести. Підпишись на Instagram.
logo
Image without caption
😉
Розділ для командирів відділень і взводів. Якщо ви командир роти чи вище, вам не сюди, тут лише базові речі. Кожен рядовий солдат має бути готовим в критичній ситуації взяти на себе керування відділенням, а можливо навіть взводом.

Управління та лідерство

🕤 Час проходження секції: 60 хв
Як грамотно формувати завдання, цілі та накази.
Підходи. Різні стилі управління різними типами людей.
Як ставимо задачі різним типам підлеглих?
💡
Учень: Чи тобі зрозумілий наказ? Розкажи як ти будеш виконувати наказ, що будеш робити? На питання “чи зрозумілий наказ” більшість скаже, що так, навіть якщо нічого не зрозуміло. Це питання не є корисним. Натомість поцікавтесь як людина буде виконувати його, що і як робитиме. Нехай людина проговорить свої кроки. З цієї відповіді у вас буде можливість оцінити чи справді ваш наказ зрозумілий.
Делегування повноважень
Надання зворотнього зв'язку.
Характер лідера.

Image without caption
👉 Telegram

After-action review (AAR)

Як в армії США постійно аналізують помилки й досягнення? After-action review (AAR) — усталена система швидкого аналізу боїв у армії США, яку українською можна назвати методика "аналізу проведених дій"(АПД).
AAR/АПД — це система постійної роботи військових над помилками, аналізу проведених боїв (операцій) для засвоєння уроків та поширення і впровадження здобутого досвіду.  Вона дає змогу самокритично оцінити чинники, вдосконалити процеси й  покращити результати своєї діяльності. Після виконання бойових наказів, завдань, тренувань і подій усі, хто брав у них участь, під керівництвом лідера в неконфліктній, не каральній атмосфері відверто обговорюють усе, що планували, що стало успішним, що пішло не так, і як це виправити.
В IT сфері це аналогічне ретроспективі, яка проводиться в кінці кожного спринта.
ТЕКСТИ розповідають про теоретичну основу — як методика має працювати (і ймовірно, здебільшого працює) в американській армії.
1️⃣ стаття:
Перший і головний стандарт НАТО. Як в армії США постійно аналізують помилки й досягнення
Це називається аfter-action review (AAR) - усталена система швидкого аналізу боїв у армії США, яку українською можна назвати як "розбір польотів". Цей метод дає змогу покращувати навички військових у змінюваних обставинах і поширювати досвід якомога ширшому колу учасників. Її називають "першим і головним стандартом НАТО". Аналогічну систему американці намагаються запровадити й у ЗСУ.
Перший і головний стандарт НАТО. Як в армії США постійно аналізують помилки й досягнення
2️⃣ продовження:
"Перемоги в цій війні залежать від 10-15% прогресивних військових лідерів. Але в армії й досі багато токсичних "дуболомів""
Кілька тижнів тому ТЕКСТИ детально розповіли про те, як працює система after-action review (AAR), або методика "аналізу проведених дій"(АПД), яку називають одним з головних стандартів армій країн НАТО. Ідеться про систему планування й аналізу окремих операцій, а також стратегії ведення бойових дій. Результатом такого аналізу є постійне вдосконалення процесів і підвищення ефективності військових.
"Перемоги в цій війні залежать від 10-15% прогресивних військових лідерів. Але в армії й досі багато токсичних "дуболомів""

Тактичне планування


TLP Процес прийняття військового рішення

Керування піхотним взводом

Переміщення у складі взводу
Ведення кругової оборони взводом
Піхотний взвод у наступі

Про сержантські курси
Так трапилось, що фортуна посміхнулась мені і я потрапив на сержантські курси. Що я вам можу сказати…бути молодшим командиром, а тобто сержантом, це пиздець яка важка інтелектуальна праця. Це як грати на фортепіано «до елізи» головну тему на десять нот, або зіграти її від початку до кінця, та й ще з педалями.
Наказ отримуй, осягни думку командира взводу, переведи її з офіцерського на солдатський, риког…рікогне…ригинсци…оту хуйню зроби та піди ось цих всіх своїх підлеглих розташуй, дай сектори, СПеху зроби, намалюй та саме головне - не проєби нічого важливого.
Тут тобі й орієнтування й ази маскування, щось з саперного діла, тактика, стрілецька наука, навігація з картографією, менеджмент невеличких колективів, йобана гора цікавих історій та порад від інструкторів (вони в нас крутезні мужики) та таке інше.
Ручку я тримаю в руках більше часу ніж автомат.
Фізо начебто не багацько, але після щільного дня занять, після вечері хочеться лягти спати, але хуй! - тре замалювати, переписати оце все що тобі за весь день намагалися вбити в голову шановні пани інструктори. І це не так, як у ВУЗі, що можна забити, а потім якось на сесії пропетляти. Від цих знань залежить твоє життя, життя твоїх побратимів та кількість знищенної русні. Стимул, як ви самі розумієте, дуже потужний.  Отже, панове, вчиться. Йоб вашу мать вчитись, та слухайте тих інструкторів, котрі приїжджають до вас з якоюсь темою у підрозділ. Їхня мета зробити так, щоб ви повернулися живими до дому, а не славетно (або ні) загинули на війноньки. Тренуйтеся, та вчиться, вчиться та ще раз вчиться. Зайобуйте своїх командирів, щоб вас кудись відправляли на навчання, курси або організовували тренування.
Джерело: