Поради та дайджести. Підпишись на Instagram.
logo

Про проєкт:

Яблуня - це інформаційна платформа (з скромною заявкою на навчальну🤓) для базової військової підготовки. На платформі зібрана з різних публічних джерел теорія з основних тем військової справи, а також корисні посилання, списки тренінгових центрів, курсів.
Основна мета Яблуні - допомогти людям без належної військової підготовки отримати базове розуміння по основних темах. Яблуня має бути їх першим кроком на шляху самонавчання.
Наша основна цільова аудиторія - це цивільні, які не мають базових знань і навиків, або мають базові знання, але хочуть вивчити більше. Частина користувачів планують мобілізуватись добровільно, або свідомі того, що можуть бути призвані. І відповідно готуються до цього.
Наша аудиторія - це люди, які вміють і хочуть вчитись самостійно. Саме тому одна з наших задач теж інформувати про різні можливості для здобуття навиків: тренінги, курси і тд. З моменту запуску Яблуню відвідало більше 25 тис людей. До речі, ми якось робили дослідження аудиторії, також маємо аналітику, тому з персонами і аудиторією тебе познайомимо.
Instagram cторінка Яблуні має 4 основні мети:
 • стимулюючу - через пости ми подаємо найважливіше/найцікавіше/найбазовіше, щоб зацікавити підписника темою, щоб він зайшов на платформу і почитав на цю тему більше.
 • навчальну - частина постів має чогось вчити користувачів. Як приклад - ми публікували серію порад з виживання на нулі.
 • retention - ми не можемо надсилати користувачам пуші чи мейли і нагадувати їм про регулярне самонавчання. Тому соц. мережі виконують цю роль. Через соц. мережі ми намагаємось нагадати користувачам про себе і повернути їх назад в платформу, якщо вони надумали “відвалитись”.
 • acquisition - через соц. мережі ми прагнемо залучати нових користувачів. Тому круто, якщо ти вмієш робити віральний контент.
📎
Посилання на Instagram Яблуні https://www.instagram.com/jablunia_kb/

Умови роботи

 • волонтерство
 • дистанційно
 • необхідна залученість: 3 години в тиждень
🤓
Ми знаємо, що це волонтерство. Але для ефективної співпраці ми очікуємо певний рівень зобов'язання. Саме тому ми не просимо щоденну залученість. А хочемо, щоб ти планувала/в свою роботу потижнево.

Якою буде твоя задача?

 • публікувати регулярно 2 пости в тиждень. Залучати аудиторію Яблуні в Instagram, створюючи цінний і цікавий контент.
 • нарощувати аудиторію Instagram органічно. Хоча реклама теж не виключена, якщо ти добре на цьому знаєшся, ми можемо виділити невеличкий бюджет на рекламу. Зараз маємо 300 підписників в Instagram. Наша ціль - до жовтня наростити аудиторію до 1000. До листопада - до 2000. В Telegram для порівняння маємо 2300.
Чи мені доведеться відповідати на повідомлення від користувачів?
Чи мені потрібно буде узгоджувати контент перед публікацією з кимось?
Якщо буде потрібна графіка, чи є в команді дизайнер?

Тобі буде комфортно працювати над Яблунею, якщо:

 • тобі цікава тема мілітарної едукації. І тобі буде в кайф працювати з темами типу “Які задачі снайпера”
 • ти вмієш нарощувати аудиторію в Instagram, створюючи цінний для користувача контент
 • ти любиш неформальну комунікацію, і вмієш створити пост з гумором
 • можеш працювати автономно над своїм напрямком, без нагадувань та стимулів ззовні.
 • ти готовий/ва проявляти ініціативу, пропонувати інші рішення, підсвітлювати існуючі проблеми. Ми дуже гнучкі і відкриті до нових пропозицій і підходів.
 • ти вмієш організувати свій час, тримати фокус і баланс.
🤓
Навіть якщо захочеться заінвестувати більше часу, працювати ночами, поринути в проект з головою - не треба цього робити. Ми не хочемо, щоб ти швидко перегоріла/в і втратила/в інтерес. Не хочемо, щоб це перетворилось в обов’язок, який перестане буде в кайф. Наш підхід до волонтерства для Яблуні - маленькими кроками рухатись в заданому напрямку. Це волонтерство не повинно шкодити твоїй основній роботі, здоров’ю і тд.

Як податись на цю роль?

 1. Заповни формочку за посиланням https://tally.so/r/3Ekgpo
 1. Ми переглянемо твою аплікацію і зв’яжемось з тобою протягом 2 днів.
 1. Далі коротка відео розмова-знайомство, щоб зрозуміти чи нам буде добре працювати разом.
 1. І все. Ти в команді доглядальників Яблуні 🥳