Поради та дайджести. Підпишись на Instagram.
logo

РОЗВІДУВАЛЬНА ПІДГОТОВКА

Image without caption

Способи ведення розвідки

Оптична розвідка

Засоби ведення розвідки і спостереження (біноклі, перископи, прилади нічного бачення, тепловізори)
Тепловізори та електронні приціли
🦉
Прилади нічного бачення (ПНБ) з активним інфрачервоним підсвічуванням (ІП) 1 та 2 поколінь. Трохи про роботу ПНБ : в перших поколіннях ПНБ використовували ІП ,яке невидиме для людського ока, але добре помітне через інший ПНБ, наприклад противника. Такий "маяк" вночі демаскує і зраджує позицію. Тому перевіряйте специфікацію ПНБ на покоління і можливість відключення ІП. Якщо функції відключення ІП немає ,краще прилад не використовувати, це реально може зберегти вам життя.

Аеророзвідка

Більше про БПЛА тут

Озброєння і техніка противника: технічні характеристики, можливості, характерні ознаки.

📎
Довідник з УСЬОГО озброєння та техніки армії РФ. 2020 рік. Фото, детальні описи, слабкі місця, ТТХ Там понад 1000 сторінок. Але це ж не для читання перед сном, а для пошуку інформації по тому об’єкту, який вас цікавить.
Російська техніка: пріоритетні цілі - Центр національного спротиву
Українську розвідку цікавить російська техніка, особливо та що має високий пріоритет для знищення. Повідомляйте про її переміщення та розташування. В першу чергу це засоби ППО (ПВО) - протиповітряної оборони, РЕБ (РЭБ) - радіоелектронної боротьби, та командні машини. Головними ознаками такої техніки є великі антени, тарілки, радари або ракети - як зовнішні, так і в контейнерах (див.
Російська техніка: пріоритетні цілі - Центр національного спротиву
Розрізнення БПЛА армії РФ і України
📎
Ознайомча стаття про російські ракети від Texty.org. З інфографікою, відео, картами та аналітикою. В чому різниця між балістичними і крилатими? Які є типи ракет і їх характеристики: дальність, швидкість, керованість, розмір. Як виглядають запуски та влучання. Характеристики ракет і тд. З чого запускають ракети. 👉 Стаття тут

Заводимо трофейну техніку

Як завести і викрасти російський танк - Центр національного спротиву
Сідаємо на місце механіка водія Вмикаємо "масу" (вимикач батарей, на схемі під №10), найбільша велика кнопка. Розташована окремо від інших органів управління Вмикаємо всі перемикачі поруч з "масою" Зліва відкриваємо щиток, вмикаємо всі перемикачі АРЗ під щитком що на щиті контрольних приборів Коробка передач має бути встановлена на нейтральну передачу "0" Натискаємо на педаль гальм, розблоковуємо, якщо заблоковуємо Тиснемо педаль щеплення Натискаєте дві кнопки на щиті контрольних приборів, 11 - паливний насос і 13 - СТАРТЕР.
Як завести і викрасти російський танк - Центр національного спротиву

Демаскуючі ознаки військ противника

🐾Демаскуючі ознаки військ противника

Image without caption
👉  Telegram