Поради та дайджести. Підпишись на Instagram.
logo

Яблуня Бот

Image without caption
Image without caption
Реліз ось-ось. Скоро додамо більше деталей.
Зараз ми формуємо перелік вакансій, на які ви зможете аплікуватись. Шукаємо для вас класні підрозділи, які хочуть самостійно обирати людей в команду.
Підписуйся на наш Telegram, щоб не пропустити оновлення.
👉 Telegram
Хочу опублікувати вакансію свого підрозділу на Яблуня Бот. Як це зробити?
👉Як додати свою вакансію в Яблуня Бот

Як працює Яблуня Бот?

Хочемо поділитись з вами історіями, які сформували яким буде чатбот, і як він працюватиме.
💬
Я наразі не мобілізований, але хочу піти в армію. Я добре знаю англійську, можу бути перекладачем. Закінчив базовий курс БПЛА, курс молодого бійця і знаю основи домедичної допомоги. У цивільному житті я проектний менеджер. Не хочу, щоб мене кинули в якийсь незрозумілий підрозділ з аватарами. Хочу знайти підрозділ з адекватними вмотивованими побратимами. Чи можете когось порекомендувати?
💬
У нас, коли формували підрозділи, тих, хто хотів бути в штурмових підрозділах, залишали в тилу, а тих, що хотіли залишитись в тилу, — відправлялись на передову в складі штурмових груп.
💬
Людина в минулому один з кращих юристів. Після Майдану пішов працювати в поліцію. Після 24.02 намагався потрапити в армію. Потрапив, разом з групою пройшов КМБ у Британії і тепер… його почали примусово вчити на кухаря.
💬
Я молодший лейтенант. Отримав повістку і військомат дав мені тиждень, щоб я міг самостійно знайти собі підрозділ, як не знайду — військомат самостійно мене направить. Підкажіть, де можна знайти перевірені вакансії?
Власне, щоб людина з досвідом, навиками і мотивацією не ставала жертвою поганого HR, а її навики і вміння були використані на максимум на благо війська, ми і створили Яблуня Бот.
Все працює дуже просто.
  • Підрозділи публікують свої вакансії в Боті. Вакансію може запропонувати командир підрозділу, або людина відповідальна за рекрутингові процеси. Ми верифікуватимемо підрозділи і людей. Неперевірених вакансій в чатботі не буде.
  • Користувачі, тобто шукачі, проходять онбордінг в чатботі: розповідають про свої навики та досвід, визначають вимоги до служби. Наприклад, вказують, що вони класні логісти і хотіли б працювати в тилу в силах забезпечення. Або мають досвід пілотування БПЛА і хотіли б в бойові підрозділи. Або пройшли поглиблене навчання TCCC і хочуть бути бойовими медиками.
  • Коли користувач знайшов вакансію, яка його зацікавила — він аплікується на неї безпосередньо в чатботі. Відповідає на питання, які підрозділ попередньо визначив.
  • Після аплікації підрозділ отримує всі заявки від кандидатів в таблиці. І може зв’язуватись з тими, хто зацікавив і відповідає вимогам.

Про безпеку

Яблуня Бот дбає про безпеку користувачів. Ми не будемо запитувати персональні дані в боті.
Коли з кандидатом зв’яжеться підрозділ, тоді можна надавати свої дані напряму. Тобто Яблуня Бот матиме нік в телеграмі для контакту і все. Таким чином вся база кандидатів є деперсоніфікованою, і хоча користувачі писатимуть про свій досвід і навики, але визначити, що це за людина неможливо.
Користуватись чатботом (не тільки цим) варто з анонімізованих акаунтів: прихований номер телефону, без справжнього фото і прізвища.