Поради та дайджести. Підпишись на Instagram.
logo

Історії з передової. Поради від воїнів.

Image without caption
🦉
Війна це в першу чергу реальне усвідомлення того, що тебе будь-якої миті можуть вбити, поранити або взяти в полон. Це: - чітке розуміння для чого ти сюди прийшов - багатоденне сидіння в окопах - куча побутових проблем (спробуйте помитися, якщо живете на позиціях) - нескінченні артобстріли, коли ти скрегочеш зубами від безсилля - сон 2 через 2 (якщо повезе 4 через 2) або взагалі його відсутність тривалий час. - вимотуюче облаштування позицій - нескінчена бігонина на своїх двоїх в розвідці - копання бліндажів - коли ти через три дні знімаєш взуття, а шкарпетки розповзаються в руках (не тому, що впадло помити ноги та змінити шкарпетки, а тому що тупо немає часу або можливості це робити) - тижнями невипрана форма і немите тіло (ВОЛОГІ СЕРВЕТКИ!!!). Це поранені та загинувші побратими. Це очі рідних загиблого товариша, в яких застигло питання "чому ти живий, а він ні". І ще багато різних "це". І десь там далеко, якщо повезе, в тебе з'явиться можливість йобнути ворога. Джерело: https://www.facebook.com/profile.php?id=100007932214207
Image without caption
🦉
Поради від @vagny_rafnsvartr
  • ГРУ, ЧВК "Лига" та інші спєци останнім часом дуже активізувались. Дуже професійні чорти. Діють тихо, чітко і нагло. Дивись в оба, навіть якщо до цього участок був відносно спокійний. Проїбав - убило. І взагалі не недооцінюйте противника ні-ко-ли.
  • Якщо ти більш досвідчений - вчи інших. Постійно і всьому. По часу це затратно, і задовбує кожному як папуга доводити одне і те саме, але від цього залежить твоє життя також.
  • Є момент на 2-й лінії на "відпочинок" ? Так от. Запам'ятай, це відпочинок лише від боїв. Від іншого - ні. Вдосконалюйся у всьому. В наступний заїзд це тобі допоможе. Всі вже думаю встигли оцінити важливість ФІЗо? Опановуйте NLAW, Javelin і все інше. Бо техніка в руках індєйців груда металолому.
  • Геройствуй лише коли це дійсно потрібно. Коли от або так, або пізда всім. Не роби необдуманих речей, особливо на гарячу голову під дією адреналіну.
  • Поранений кинутий Іван досі є противником. Хочеш брати полоненого - роби це розумно і обережно. На війні противника завжди демонізують або він таким і є, не важливо. Навіть якщо ти гуманний військовий, який хоче надати пораненому Івану допомогу та взяти його в полон, подумай чи Іван на фоні страху не зажав біля себе гранату з метою забрати тебе з собою.
Життя в окопі
Від бійця до бійця
Задача 200. Про довбойобів, героїв та боягузів, про мерців та брехунів від #choopeekwarstories
Якщо ти десь довше ніж на 2 години - викопай собі окоп-могилку і живи в ній.
Про зв’язок з артою і корегування
Поради дроноводам
Армійський "капучино". Липень 2014-го, база батальйону в гуртожитку педагогічного коледжу міста Бахмут (тоді ще Артемівськ).
ІТвці на війні. Колонки на DOU
🦉
Про окопи Так вже склалося що я піхотинець. Якщо ви теж піхотинець то вітаю-ви найнікчемніший юніт на цій війні. Якщо ви думали йдучи в війська що будете тактикульно махатись з окупантам на калашах-забудьте. Це не про вас, це про якесь ССО, чи страйкболістів. Ви це про риття. Окопи,спшки,бліндажі,капоніри і решта розумних слів які зводяться до одного-рий яму в землі. Я вже на третій позиції в найгарячішій точці фронту і стріляти з калахи довелося лиш двічі,а махати лопатою постійно(крім самого Сіверськодонецька,але в бетоні не сильно покопаєш). Є один простий алгоритм який дуже непогано піднімає твої шанси повернутись до мами/жінки/золотих рибок(потрібне підкресли і йди копай). Піхота яка не риє-вмирає. Це може трохи цинічно, але і в нас тут не калофдьюті. Ворог не буде витрачати на ваше відділення піхоти своє відділення піхоти-він просто накидає вам подарунків калібром від 82 мм і вище звідкись з-за горизонту, і якщо в цей момент ви будете стояти в ямці по коліно, а не в піздатому бліндажику з перекриттями-ви труп. До речі сам ворог копати вміє, і робить це дуже добре. Якщо ви бачите мімімішне відео як два чувака сплять одне на одному в ямці розміром з ванну-не жалійте їх, вони довбойоби. Хороший піхотинець вириє собі в землі бункер більший за його рідну хрущовку, і койку собі вириє,і стіл,і полиці. Грамотне риття=комфорт,безпека,спокій. Найбільше втрат в піхотних частинах саме через небажання рити. Я розумію що впадлу, але повірте, якомусь полкану теж впадлу дзвонити вашим близьким і доповідати що героєм загинув. Того пожалійте полкана і вирийте блять пацанячий окоп. Врешті решт ми захищаємо свою землю, і якщо ви не довбойоби то ваша земля захистить вас. Джерело: https://www.facebook.com/callsignburger.il/posts/pfbid0KAR1fz2gy7TyQHtgsf5LRVaK1qTE6YFb2LA6BgG7aNV7y8MaXmcpu7EMQUFZJs27l
Share